کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

اثر لیل لوندز از انتشارات ذهن آویز - مترجم: فرخ بافنده-تجارت

تا حالا شده آدم‌هاي موفقي را تحسين كني كه به نظر مي‌رسد همه چي دارند؟ آنها با اعتماد به نفس در مهماني‌ها گپ مي‌زنند، با قدرت بياني عالي در جلسه‌هاي كاري صحبت مي‌كنند و بهترين شغل‌ها، شادترين مهماني‌ها و جذاب‌ترين دوستان را دارند. شايد فكر كني آنها از تو باهوش‌تر و يا حتي زيباترند. نه، اصلا اينطور نيست! رمز موفقيت آنها اين است كه بهتر از بقيه با ديگران ارتباط برقرار مي‌كنند. كتاب حاضر 92 ترفند ساده و مفيد را به تو معرفي مي‌كند تا با استفاده از آنها بتواني هم در زندگي، هم در عشق و هم در كار، يك گفتگو كننده برتر بشوي و كاري كني كه ديگران حاضر باشند با جان و دل به تو كمك كنند و به خواسته‌هايت برسي.


خرید کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم
جستجوی کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم در گودریدز

معرفی کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم از نگاه کاربران
چندین بار دیگه هم ،خواهم خوند این کتاب رو8>

مشاهده لینک اصلی
با اینکه این کتاب معرفی یکی از دوستانم بود ولی جذبم نکرد و تا آخر نخواندمش.
*پیشنهادات کتاب بیشتر برای کسانی‌ست که در کار تجارت هستند*

مشاهده لینک اصلی
کتاب بسیار جالبی برای خواندن در مورد چگونگی بهبود مهارت های ارتباطی خود را دارد. این کتاب همچنین تکنیک هایی را که می تواند برای خواننده مفید باشد، معرفی می کند. علاوه بر این، من دوست دارم که نویسنده از تجارب گذشته از ارتباطات همه نوع در تنظیمات مختلف استفاده کند تا کاربر را قادر به درک اطلاعاتی که هضم کرده است و نقاط ضعف در تجربه فوق را مشخص کند. در نظر من صادقانه آن یک کتاب خوب است، اما بیشتر به ارتباطات از تکنیک های داده شده در این کتاب بیشتر است.

مشاهده لینک اصلی
یک منبع عالی برای یادگیری مهارتهای ارتباطی بهتر است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به عنوان یک به روز رسانی در مورد چگونگی پیروزی دوستان و تأثیر مردم در نظر گرفته شده است. این یک پیشنهاد خوب عملی است. دلیل اینکه این کتاب پنج ستاره کامل را دریافت می کند این است که نوازندگان صدای گیتار هستند. نویسنده می تواند از اندازه گیری فروتنی در حکایات استفاده کند. ایده آن را به افراد علاقه مند به مهارت های ارتباطی توصیه می کند، اما به دنبال چیزی بهتر است.

مشاهده لینک اصلی
به نظر من خیلی کوتاهتر شده است. در بعضی از نقاط، او مواردی را که او قبلا ذکر کرده بود، می گذراند. به طور کلی، بسیاری از ایده ها و ترفندها بسیار سرگرم کننده بود و من سعی می کنم از آنها در زندگی روزمره استفاده کنم. می بینیم که آیا واقعا کار می کنند یا خیر

مشاهده لینک اصلی
A.k.A: چگونگی صحبت کردن با هرکسی که ارزشمند می بینید. آیا شما به کسی جذب شده اید، باید در کسب و کار پیش رو پیش بروید یا فقط می خواهید دوستی های خود را افزایش دهید (چهره به چهره یا آنلاین)، این کتاب ها مشاوره های زیادی را ارائه می دهد. 92 نمونه برای دقیق بودن این شما را در مورد چگونگی شروع گفتگو، سرعت یادآوری شما، خواندن نشانه های غیر کلامی و تمام تکنیک های عالی برای هدایت کردن به یک جمعیت غریبه ها راهنمایی می کند. اما آیا کار می کند؟ من عاشق صحبت کردن با مردم هستم و به راحتی می توان گفتگو هایی را انجام داد که شخص دیگری نیز در گفتگو علاقه مند است. بنابراین، از بعضی از تکنیک ها استفاده کردم تا ببینم آیا می توانم راه خود را با @ introverts @ در یک جشن هنری جذاب کنم. اول، من یک عروسک ستاره دریایی بسیار عجیب و غریب داشتم (این کتاب به ما توصیه می کند که چیزی را که دیگران می توانند نظر بدهند بپوشانند) اجتناب از صحبت کردن با آنها دقیقا همان چیزی است که من از انجام آن لذت می برم (این کتاب می گوید برای روشن شدن آن در جمله ای مانند @ مثل سرگرمی که دوست دارم سرگردان باشم از طریق بسیاری از زندگی ها و خودم را در داستان ها به اشتراک می گذارم @ به جای اینکه بخوانم.) سعی کردم دیگران را در مکالمه به اشتراک بگذارم تا بتوانم موتور را اجرا کنم. هر کسی یک لبخند خاص خاص را به دست می آورد. برای اینکه دیگران راحت نشوند ... همه چیز در همه جا بود بسیاری از تلاش ها، فقط برای دیدار با افرادی است که همه کسانی را که علاقه مند به صحبت کردن با آنها هستند، ملاقات کنند. اگر چه، کتاب حاوی چند نکته خوب است، توصیه من این است که آنها را به صورت پراکنده استفاده کنید، و تنها زمانی که در مورد شناختن شخص بسیار جالب توجه هستید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم


 کتاب سفرهای دور و دراز
 کتاب پدر پولدار پدر بی پول
 کتاب اوج کامیابی
 کتاب علم نفوذ در دیگران
 کتاب برند محبوب
 کتاب 100 قانون بی چون و چرا برای موفقیت در تجارت