کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟

اثر اسپنسر جانسون از انتشارات اختران - مترجم: شمسی بهبهانی-تجارت

کلاسیک کسب و کار بی انتها، چه کسی پنیر من را منتقل کرد؟ با استفاده از یک پاراگراف ساده برای نشان دادن حقایق عمیق در مورد برخورد با تغییر به طوری که شما می توانید استرس کمتر و موفقیت بیشتر در کار و زندگی خود لذت ببرید. اکثر مردم از تغییر، هر دو شخصی و حرفه ای می ترسند، زیرا آنها هیچ گونه کنترلی در مورد نحوه و زمان وقوع آنها ندارد. کشف یک راه ساده برای ترس و اضطراب از مدیریت آینده، چه کسی پنیر من را منتقل کرد؟ می تواند به شما کمک کند تا چگونگی پیش بینی، تصدیق و قبول تغییر را به منظور تاثیر مثبت بر شغل، روابط شما و هر جنبه ای از زندگی خود پیدا کنید.


خرید کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟
جستجوی کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟ در گودریدز

معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟ از نگاه کاربران
Who Moved My Cheese?, Spencer Johnson
Who Moved My Cheese? An Amazing Way to Deal with Change in Your Work and in Your Life, published on September 8, 1998, is a motivational business fable. The text describes change in ones work and life, and four typical reactions to those changes by two mice and two @little people@ during their hunt for cheese.
تاریخ نخستین خوانش: پانزدهم ماه فوریه سال 2010 میلادی
عنوان: چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؛ نویسنده: اسپنسر جانسون؛ مترجم: شمسی بهبهانی؛ تهران، نشر اختران،
موشها: « اسنیف » و « اسکوری »؛ و آدم کوچولوها: « هم » و « ها ». این چهار شخصیت برای نشان دادن سادگی و پیچیدگی درون آدمهاست، بدون در نظر گرفتن: سن، جنس، نژاد یا ملیت. گاهی همچو اسنیف عمل میکنیم، کسانی که تغییرات را زود بو میکشند؛ یا همچو اسکوری به سرعت وارد عمل میشویم. گاه همانند « هم » میشویم، که با انکار تغییرات مقابل آنها میایستیم، چرا که میترسیم به سمت چیزی بدتر کشیده شویم. یا مثل « ها » که یاد میگیرد وقتی شرایط او را به سمت چیزی بهتر راهنمایی میکند، خود را با آن هماهنگ کند. ا. شربیانی

مشاهده لینک اصلی

این کتاب رو چندین بار خوندم. در واقع هر وقت احساس میکنم ی آدم بی فایده بی انگیزه ام میخونمش. حس خوبی بهم میده، ی جورایی تلنگره واسم.

مشاهده لینک اصلی
فقط خواندن این مطلب برای خروج از رکود ... به پایان رسید تایپ کردن نسخه من از نقاط Haws و ارسال آن را در میز من در محل کار. من تجسم پنیر جدید، من اجرا پیچ و خم ... من پنیر تازه پیدا کنید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب عجیب و غریب و الهام بخش دارای موضوعات متعددی است که بزرگترین آنها مقابله با تغییر است. گاه گاه گاه به نظر می رسد عجیب و غریب اما هنوز هم یک داستان خوب است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب مسابقه برای جایزه STUPID BOOK است. اگر فردی هستید که معتقد است که افرادی که کمی محتاج به خوردن پنیر هستند و به راحتی از طریق موشها به راحتی می بینند، متوجه می شوند که باید منابع بیشتری از پنیر را از زمان به زمان نگاه کنند، می توانند به شما توصیه کنند، پس شما نباید بخوانید این کتاب، زیرا هیچ کس هیچ مشکلی به هیچ وجه توصیه های پوچش را ارائه نکرده است، به طوری که به تعریف جدیدی از یک کتاب بد HORRID تبدیل شده است. به غیر از اینکه شما دوست داشته باشید که بخوانید، بنابراین می توانید از این کار راحت باشید. در خانواده ام این عنوان جدید برای پاسخ هایwrong به سوالاتی است که به هر حال بی اهمیت است. @ همانطور که در @ شما فکر می کنید هیلاریا یا اوباما برنده؟ @ @ که پنیر من را نقل مکان کرد؟ hahahahahhahah

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن راز این کتاب نوعی به شما گفت آنچه را که قبلا می دانستید اما آن را تا به حال برخی از آنالیز های خوب در آن است که شما را کمی فکر می کنم. من آن را دوست داشتم و فکر می کنم خوب است برای مردم آن را بخوانید به خصوص اگر شما در دنیای کسب و کار هستید، شما واقعا می توانید آن را در حرفه خود اعمال کنید.

مشاهده لینک اصلی
من دوست دارم با کتاب واقعا واقعا به من کمک کند با حرفه و شخصیت من، من آن را به مدت طولانی بخوانید، اما به عنوان آنها می گویند بهتر است دیرتر و هرگز.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟


 کتاب بهترین کارکنان را انتخاب کنید و در حفظ آنها بکوشید
 کتاب فوق ستاره فروش شوید
 کتاب از عرش به فرش
 کتاب قرص مدیریت
 کتاب اثر مرکب
 کتاب مثل یک قهرمان فکر کن