کتاب نوآفرینی

اثر آدام گرانت از انتشارات آریانا قلم - مترجم: محمد علی شفیعا-تجارت

در اصل، نویسنده به چالش بهبود جهان از منظر تبدیل شدن به اصلی است: انتخاب قهرمان ایده های نوین و ارزش هایی که در برابر دانه ها، انطباق نبرد، و سنت های قدیمی باقی مانده است. چگونه می توانیم ایده ها، سیاست ها و شیوه های جدید خود را بدون ریسک کردن همه ی آنها آغاز کنیم؟ گرانت با استفاده از مطالعات شگفت انگیز و داستان هایی که شامل کسب و کار، سیاست، ورزش و سرگرمی است، به بررسی اینکه چگونه یک ایده خوب را بیاموزد، صحبت می کند بدون اینکه خاموش شود، یک ائتلاف متحدان ایجاد شود، زمان مناسب را برای عمل انتخاب کند و ترس و تردید را انتخاب کند. بازپرداخت مجموعه ای از بینش های پیشگامانه در مورد رد صحیح و بهبود وضع موجود است.


خرید کتاب نوآفرینی
جستجوی کتاب نوآفرینی در گودریدز

معرفی کتاب نوآفرینی از نگاه کاربران
من به خاطر ماهیت خودمحور، زمان کمی را صرف این کتاب کردم. با این حال، این یکی از بهترین کتابهایی بود که من در یک زمان خواندم. برجسته این کتاب به بررسی اینکه چگونه برخی افراد نوآور هستند، در حالی که دیگران سنتی تر و محتاط تر هستند. البته این بسیار پیچیده تر از جوشیدن آن است، و آدام گرانت تحقیقات فوق العاده ای را برای کمک به خواننده ارائه می دهد و خود را درک می کند که از کجای نوآوران آمده است. گرانت در کنار این مطالعات جذاب، که بعضی از آنها خود پژوهش است، خواننده را با موضوعات بسیار جالبی، تفکر تحریک کننده و سرگرم کننده برخی از بیشترین افراد جهان، فراهم می کند. شاید حتی این کتاب را دوباره بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
یک مطالعه درخشان و متناقض از @ Originals @، افرادی که ایده ای غیرمستقیم و بر روی آن عمل می کنند. آدم چندین دهه تحقیق علمی در زمینه علوم اجتماعی انجام داده و روشن می کند که چرا برخی از مردم علیه دانه ها اقدام می کنند و اقداماتی را انجام می دهند که خود را در معرض خطر (به لحاظ جسمی و یا غیره) قرار می دهند تا از این ایده های غیرمستقیم دفاع کنند. آن را همیشه خواندن راحت ... به خصوص هنگامی که شما متوجه آنچه که شما با خودتان انجام دهید، تیم خود و فرزندان خود منجر به نتایج غیر اصلی. نوشتار فوق العاده است، خلاصه ای که باید در پایان به آن پرداخته شود ... و لیست منابع عمیق است. در کل باید بخوانید اگر علاقه مند به بودن اصلی باشید.

مشاهده لینک اصلی
هر زمان که یک دقیقه برای خواندن آن و قطعا یک کتاب پاپ با عنوان مبتنی بر شکر نوشته شده بود، باعث شد که احساس الهام بخشی کنید و بخواهید امپراتوری های خود را شروع کنید، همیشه هیجان زده شدم. مثالهای گوناگون که قبلا کاملا نامربوط بوده و توسط Kahneman و یا دیگر سنگین وزن ها بهبود یافته است تا اعتبار بیشتری به دست آورند. آنچه که من میدانم مطمئنا این است که گرانت سرگرم کننده و شاد است و من قطعا می خواهم با او ناهار داشته باشم و به تمام افکار تصادفی سردش گوش کنم. دقیقا یک کتاب که دنیای شما را مختل می کند، اما قطعا بزرگ به قفسه خود توسعه / شبه تجارت می افزاید.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را 3.5 برابر می کنم تا 4. ایده ای عالی در این کتاب وجود دارد و آنهایی که بلافاصله به کارم اعمال می شود. من این تیم رهبری من را خوانده بودم و این کتاب را با من در میان گذاشت و ما بحث های خوبی داشتیم. من تردید می کنم که در رتبه بندی بالاتر این است که من مجبور بودم کار خود را برای خواندن کتاب انجام دهم - زمانی که به یک فصل رسیدم، آن را دوست داشتم اما این کتاب تقاضای خواندن نشد ... بسیار توضیح داد. بعضی از فصل ها به من خیلی خجالت کشیدند. بنابراین در حالی که من کاملا از سبک نوشتن لذت نمی بردم، از ایده ها لذت می بردم.

مشاهده لینک اصلی
برای هر کسی که در تفکر، ارتباط، ایجاد، انجام و پیشرفت در خارج از وضع موجود جالب باشد، این باید بخواند. بینش فوق العاده و همپوشانی جذاب که مربوط به تمامی زمینه های زندگی است؛ نه فقط کار و رهبری، بلکه روابط، والدین و رشد شخصی نیز هست. * من فقط افکار من را دیدم / صدای بازنویسی را مانند صدای نیشخند بازاریابی متوجه شدم، اما آنچه می توانم بگویم این است که بازخورد واقعی من در این کتاب است. :)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نوآفرینی


 کتاب تفکر طراحی در کسب و کار
 کتاب راز سرمایه
 کتاب قوانین رهبری
 کتاب انگیزش
 کتاب کلمه ای که زندگی شما را تغییر می دهد
 کتاب ایده عالی مستدام