کتاب صفر به یک

اثر بلیک مسترس از انتشارات نوین - مترجم: راهله یوسف زاده-تجارت

راز بزرگ زمان ما این است که هنوز هم مرزهای ناشناخته برای کشف و اختراعات جدید برای ایجاد وجود دارد. در صفر به یک، کارآفرین افسانه ای و سرمایه گذار پیتر تیل نشان می دهد که چگونه می توانیم روش های منحصر به فرد برای ایجاد این چیزهای جدید پیدا کنیم. Thiel با فرضیه متضادی شروع می شود که ما در عصر رکود تکنولوژیکی زندگی می کنیم، حتی اگر ما دستگاه های تلفن همراه براق را متوجه آن هستیم. فناوری اطلاعات به سرعت در حال بهبود است، اما هیچ دلیلی وجود ندارد که پیشرفت باید به کامپیوتر یا دره سیلیکون محدود شود. پیشرفت را می توان در هر صنعت یا منطقه کسب و کار به دست آورد. از مهمترین مهارت هایی است که هر رهبر باید تدریس کند: یادگیری برای فکر کردن به خودتان. صفر به یک در حال حاضر یک دیدگاه خوش بینانه درباره آینده پیشرفت در آمریکا و یک راه جدید برای تفکر در مورد نوآوری ارائه می دهد: با یادگیری از سوالاتی که به شما در یافتن ارزش در مکان های غیر منتظره کمک می کند، شروع می شود.


خرید کتاب صفر به یک
جستجوی کتاب صفر به یک در گودریدز

معرفی کتاب صفر به یک از نگاه کاربران
اگر کسی میخواد بدونه که توی سیلیکان ولی چی میگذره و چی شد که به اینجا رسیده تا الان، این کتاب قطعا کمکش میکنه.
روایتی از جنگی تمام عیار از ایده ها و تبدیل صفرها به یک ها.
روایتی از شکستهای بزرگ.
روایتی از اینکه مافیای پی پل چجوری الان دنیای تکنولوژی رو فهمیدن و ساختن.
واقعا از دید روشنگرانه و غیرمتوهمانه و واقعی پیتر ثیل به دنیا (لااقل بخشی از دنیای کنونی ما) لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
یکی از جذاب ترین کتاب هایی که من در ماه های اخیر خواندم پیتر تیلز صفر به یک است. من کارآفرین فناوری نیستم یا حتی شروع یک کسب و کار جدید. اما من متوجه شدم که صفر به یک چنین تحریک و جالب توجه است، پس از خواندن کپی کتابخانه، آن را خریدم. من خودم را اغلب توصیه کتاب (در نظر شما این توصیه شما است. برو به خواندن آن. در حال حاضر) و هر کلاه کتاب خوب باید در قفسه من برای دسترسی آسان، ارجاع، و وام است. به نظر می رسد کوتاه و مختصر، تئاتر پیتر تیلز هر تفسیر متعارف را برداشته و آن را بر روی سرش قرار می دهد، پارادایم های تجربی را بررسی می کند و در قلبش الهام بخش خواننده برای ایجاد چیزی جدید است. Thiel یکی از موسسین PayPal و Palantir یکی از اولین سرمایه گذاران خارج از کشور در فیس بوک، یکی از رفقای SpaceX و LinkedIn است. با این حال، چیزی که من در مورد Thiel بیشتر دوست داشتم، تأکید او بر یادگیری قبل از دانشگاه است. به عنوان یک انصراف از دبیرستان، Ive مدت زیادی اعتقاد داشتم که اهمیت اجازه دادن به تحصیلات شما در دستیابی به تحصیلات شما نیست. در حالی که او زمان زیادی را صرف صحبت در مورد این در Zero به یکی نیست، تمرکز خود را در خارج از فکر جعبه اجرا می شود در سراسر کتاب. امروزه فرهنگ آن سخت در برابر جریان جاری شنا می شود. یکی از چیزهایی است که می توان یک ایده داشت که شخص دیگری آن را ایجاد کرده است و آن را بهبود بخشیده، یا آن را به بازار عرضه کند یا آن را بهبود بخشد، اما چیزی کاملا جدیدی برای ایجاد چیزی کاملا جدید است. از این رو، برای رفتن از 0 به 1 تمرکز Thiels است. همانطور که او می گوید، بیل گیتس بعدی یک سیستم عامل نخواهد ساخت، لری بعدی یا سرگئی برین بعد یک موتور جستجو ایجاد می کند و استیو جابز بعد از آن آیات را اختراع می کند. و کتاب Thiels در مورد آن است که سخت ترین گام ها، ایجاد، به جای افزودن یا اصلاح چیزی آشنا است. این کتاب کوتاه، پانچ، و بسیار مبهم تر از کمی است، اما سبک Thiels - و رزومه - آن را قانع کننده و فکر می کنم خواندن، حتی برای غیر کارآفرینان. به هر حال، ما همه کارآفرینان هستیم، زمانی که ما از پارادایم های ما خارج می شویم، ما واقعا خود را بهتر می سازیم. شاید این به همین دلیل است که من آن را جالب و الهام بخش دیدم. من در 40 سالگی خودم هستم و هنوز هم خودم را به آینده نگاه می کنم و روزی تبدیل خواهم شد. اما نزدیک تر به آن آینده می رسم، بیشتر متوجه می شوم که این در اینجا است. من در آن زندگی می کنم امروز به عنوان یک روز خوب به عنوان یک فرد برای ایجاد واقعیت آینده است.

مشاهده لینک اصلی
Thiel ارزش استقامت را بر اساس رزومه خود را به تنهایی، و منطق در محل مرکزی خود را در مورد انحصار (که نشانه خلاقیت، ارزش می افزاید به جهان با ارائه چیزهای جدید سرد برای خرید، و ظاهرا، به شرکت ها لوکس از عدم شرارت) و رقابت (که نشانه ای از سود و زندگی بی وقفه نیست). هفت عامل از موفقیت راه اندازی در یک راه ضروری اما غیرممکن است، و از سوی دیگر، چشمانداز، این کتاب فراتر از آن است که فقط یک مرد باهوش موفق به ما بگوید ما فقط باید همیشه در تمام زمانهای مناسب درست باشیم. گفتم که در تحویل Thiels که در اثر اثرات کتاب برای من اثر گذاشته است، یک تردید وجود دارد. من نمی دانم که نوشتن یک سری سخنرانی ها برای یک کتاب متفکرانه باعث ناراحتی برای فکر کردن به این سخنرانی ها می شود که به بچه های کالج قابل اعتماد در مدارس نخبگان ارائه می شود، فقط انتظار برای تبدیل شدن به چیز بزرگ بعدی. تصاویر Thiels تمایل به سطحی هستند؛ به عنوان مثال، او تمام صنعت بیوتکنولوژی را در مورد یک پاراگراف اخراج می کند، و در حالی که درست است که بیوتکنولوژی می تواند در مورد تمرکز و انعطاف پذیری از راه اندازی نرم افزار یاد بگیرد، مقادیر غیرقابل انطباق آزمایشگاه هواپیماهای بدون سرنشین خود را به نرم افزار هکرها کارآفرینی باعث شد که من بسیار با صدای بلند خندیدم. او همچنین از cleantech، DMV و vinyl-loving hipsters، با درجه های مختلف جدایی (nb، و با تبریک صادقانه به شهر که من در آن زندگی می کنند و کار می کنند) نوشته می شود، Id باردار است که پخش کننده آزار دهنده من چیزی است که من را به گوش دادن به تغییر موسیقی، در حالی که برنامه های تلفن همراه من تغییر کرده است و من به آن گوش می دهم و اغلب آهنگ ها را می خوانم). Thiel همچنین ماموریت های گاه به گاه بمب بیشتر از Id را ترجیح می دهد (یکی از آن توسط توسعه دهنده Paypal طراحی شده است تا از بین بردن رقابت از Elon Musk - اما نگران نباشید، سران کولر غالب). من نمی توانستم بگویم که این یک شوخی بود، اما من از این نام تجاری نجیب زاده جذاب نیستم.

مشاهده لینک اصلی
من سعی می کنم از خواندن کتاب هایی که اخیرا بیرون آمده اند اجتناب کنم چون زمان فیلتر بهترین کیفیت برای ادبیات است. اما این کتاب بسیار توصیه شده بود و من تا به حال برخی از وقت آزاد، بنابراین من تصمیم گرفتم آن را امتحان کنید. من ذهنم را پرت کرد - جاه طلبانه و امیدوار بودم، در حالی که در همان زمان شکاک و مخالف بودم - من آن را در یک روز تمام کردم. من اخیرا ناسیم طالبی ضد ضخیم را امتحان کردم، که من نیز توصیه می کنم، و این کتاب کمی مشابه است به این معنی که سازمان های متقاعد کننده و غیرمستقیم مانند دولت، بانکداری و سیستم های آموزشی هستند. اما این کتاب نیز مخالف ضد شکن است به این معنا که پیشنهاد می کند که توسعه انسانی بر اساس پیشرفت تکنولوژیکی است. Thiel ادعا می کند که نوآوری ها کاهش یافته است، زیرا اکثر شرکت های دره سیلیکون در فضاهای شلوغ رقابت می کنند و جاه طلبی هایی دارند که برای ایجاد یک تفاوت واقعی اندک اند. در عوض، او پیشنهاد می کند شرکت هایی را ایجاد کند که در فضاهای خود انحصارات تکنولوژیکی خود را با ارائه محصولاتی که حداقل 10 برابر بهتر از هر چیز دیگری هستند، آغاز کند. مطلق باید برای همه بخواند. من قطعا آن را دوباره خواند.

مشاهده لینک اصلی
D \"ужÐμ N ... Ð¾Ñ € оÑРкнижкР°. D | N-кРدرجه سانتی вий погР»Ñ D'нР° N € ÐμÑ ‡ N. Ð ¢ Ñ € ÐμÐ ± D ° Ð'умР° N، D гР»Ð¾Ð ± D ° D» ьно N- D · D ° Ð'Ð درجه سانتی вР° N، D оР± Ñ € Ð¿Ñ N- D ° виР»ÑŒÐ½Ñ- D · D ° пиÑ، D ° ннÑ.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب صفر به یک


 کتاب آنچه هر رهبری باید بداند
 کتاب سخنران خوبی باشید
 کتاب برآمدن پول
 کتاب هنر معامله گری به سبک ترامپ
 کتاب داستان موفقیت نخبگان
 کتاب علم پول