کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید

اثر هاروی مک کی از انتشارات هامون - مترجم: محمدرضا آل یاسین-تجارت

هاروی مکای، نویسنده کتاب پرفروشترین و میلیونر خود ساخته، این راه مستقیم از طریق جراحی مسیر موفقیت را برای خوانندگان در همه جا به راه میاندازد. آنها یاد خواهند گرفت چگونه: با قرار دادن افراد با افرادی که مطلقا، مثبت نمیخواهند شما را ببینند، آنها را با اوقات فراغت آشنا کنید و سپس آنها را خوشحال کنید، گفتند بله! با استفاده از یک سیستم به نام Mackay 66، خود را با اطلاعات خود در مورد چشم اندازها، مشتریان و رقبای خود که خود را سزاوار CIA می دانستند، کنترل می کنید. با استفاده از بینش خود برای کمک به خود و یا بچه های خود، یک میلیون میلیونر به صفوف Amercias کمک کنید. با دانستن اینکه چه موقع لبخند بزنید و گفتید نه و وقتی که در کلون ها ارسال کنید، از گفتگو خارج شوید. این کتاب یک نوعی از یک تاجر که تمام آن را دیده و انجام داده است، تقریبا 2 میلیون نسخه فروخته است و نقشه راه اصلی برای همه در مسیر موفقیت است.


خرید کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید
جستجوی کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید در گودریدز

معرفی کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید از نگاه کاربران
من همیشه اعتقاد داشتم (و در این باور تایید شده است) که هر کتاب، هرچند بد یا خسته، شما را با چیزی می بخشد. این قطعا مورد است. قوی ترین نقطه در برابر این کتاب، عنوان گمراه کننده آن است: این کتاب بیشتر از یک کتاب در مورد مدیریت است و @ درس های @ که در اینجا یافت شده بیشتر مربوط به ترفندهای روان شناختی نسبت به استراتژی های کسب و کار است. شاید بعضی از شما قبلا این را می دانستید اما من این را برای خواندن یک کلاس در توسعه سازمانی و گوشت اصلی من با این کتاب به همراه معلمان فعلی خودم انتخاب مشروط از خواندن اجباری نسبت به خود کتاب (اگر چه این کتاب نه هر کشوری از تخیل بسیار خواندنی است)

مشاهده لینک اصلی
قطعا خوب برای هر کسی در کسب و کار فروش، و یا حتی افراد کسب و کار دیگر که نمی توانند دریابند که چرا کسب و کار خود موفق نیست موفق به خواندن است. من دانشجوی دخترم هستم، و بعضی از نمونه هایش برای نسل من کمی قدیمی بود. همچنین، اگر شما به ورزش نیستید، ممکن است برخی از ارجاعات خود را درک نکنید. هاروی مک کای کار شایسته ای را برای نمونه ای برای هر ایده ای که او انجام می دهد، انجام می دهد، اما همانگونه که در بالا ذکر شد، همه به خانه نخواهند رسید. او همچنین کتاب طنز را به شما پیشنهاد می کند که به آن کمک می کند تا به راحتی جریان یابد. در نتیجه آن را به اندازه کافی به اندازه کافی خوانده شده و به اندازه کافی ارزشمند است که اگر فکر می کنید که آن را بخوانید، فقط به جلو بروید و آن را انتخاب کنید و شروع کنید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به شما رویکرد عملی را در موقعیتهای عملی می دهد. اگر شما نمی دانید بیس بال یا چند آمریکایی که کیست، گاهی اوقات قطع می شود. 66 سؤال برای شناختن مشتری و سایر پرسشنامه برای شناختن رقیب شما مفید است اگر شما به دنبال یک جهت در این زمینه هستید، اما کاملا جامع و ایده آل است. احتمالا پیامی که نویسنده می خواهد برای انتقال آن باشد این است که هیچ اطلاعاتی درباره مشتری یا رقیب مفید نیست. خواندن خوب است، اما من فکر می کنم @ آنها آنچه را که شما در HBS @ و @ آنچه که شما در اینجا می خواهم به شما @ جالب تر است.

مشاهده لینک اصلی
از Leader خلاصه توصیه می کنیم خواندن شنا با کوسه ها کتاب بدون خورده شدن زنده است، هاروی ب مک کی. کسانی که علاقه مند در temáticas زیر چه encontrarán سودمند و مفید: بازاریابی و فروش، بهترین چای © فروش تکنیک های. در لینک زیر شما خلاصه کتاب شنا با کوسه ها بدون اینکه زنده خورده، فروش، مذاکره و مدیریت بهتر مردم نسبت به رقبای خود: شنا با کوسه ها بدون اینکه زنده خورده

مشاهده لینک اصلی
این به مراتب بهترین کتابی است که تاکتیک های پیشرفته مذاکرات را خوانده ام. باید برای هرکسی که جدی در مورد گرفتن لبه رقابت باشد، بخواند. شنا کردن با کوسه ها بدون تغذیه زنده ... ارائه می دهد ثروت از بینش در چند جهت و باعث می شود شما احساس قدرت با دانش راهنمایی ارائه شده است. هیچ کلید میانبر وجود ندارد و نویسنده تاکید زیادی را بر راه حل های commonsense که کمک خواهد کرد شما حقایق شطرنجی را شناسایی می کنید، از طریق سر و صدا و شناسایی مواد زیر را شناسایی کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید


 کتاب باور کن تا به دست بیاوری
 کتاب اردوی آماده سازی
 کتاب ای کاش وقتی 20 ساله بودم می دانستم
 کتاب به جعبه دست بزن
 کتاب استیو جابز باشید
 کتاب راز دختران موفق