کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها

اثر بن هوروویتز از انتشارات میلکان - مترجم: شایان سادات-تجارت

بن هوروویتز، یکی از بنیانگذاران آندرهسن هوروویتز و یکی از معتبرترین و کارآفرینان سیلیکون دره، در داستان سختی درباره چیزهای سخت، با استفاده از داستان خود در بنیانگذاری، در حال اجرا، فروش، خرید، مدیریت و سرمایه گذاری در شرکتهای فن آوری به ارائه پیشنهادات ضروری مشاوره و عقل عملی برای مرور سخت ترین مسائل مدارس تجاری پوشش نمی دهد. وبلاگ او یک پیروزی متعهد از میلیون ها نفر از خوانندگان را به دست آورده است که به او تکیه کرده اند تا به آنها در انجام کسب و کارشان کمک کنند. هورویتز یک دوره رنکینگ مادام العمر با ترانه های ترانه های مورد علاقه اش را تقویت می کند و به طور مستقیم در مورد همه چیز از شعله زدن دوستان به رقبا، از رشد و نگهداری ذهنیت مدیر عامل تا دانستن زمان مناسب برای پول نقد،


خرید کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها
جستجوی کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها در گودریدز

معرفی کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها از نگاه کاربران
چند وقت پیش که به دیدن یکی از دوستانم رفته بودم این کتاب رو بهم داد و گفت حتما بخونش، اون زمان خیلی حال و حوصله خوندن کتاب نداشتم ولی چند روز پیش تصمیم گرفتم بخونمش، کتاب سختی کارهای سخت نوشته بن هاروویتز و ترجمه سعید قدوسی نژاد توسط انتشارات آریانا قلم به بدترین شکل ممکن به چاپ رسیده البته نظر من هست. نمی دونم چرا از طراحی جلد کتاب اصلی استفاده نکردن و اصلا نمی دونم انگیزه طراح این کتاب به این سبک چی بوده، حجم کتاب کم نیست و برای من که راه میرم خیلی باعث اذیت شدن مچ دست ها می شه، به جز مشکلات این چنینی محتوای کتاب واقعا به نظرم خوب و کاربردی هست، خوندش دید خیلی خوبی به آدم میده.

از ویژگی های خوب کتاب این بود که یک مدیرعامل واقعی که چندین کسب و کار نوپا را به کسب و کارهای میلیارد دلاری تبدیل کرده بود نوشته نه کسانی که مشاور کسب و کارها بودن و هیچ کدوم از فشارها و سختی های مدیریت شرکت را هیچ وقت تجربه نکردند، وقتی صاحب کسب و کاری باشید و این کتاب رو بخونید خیلی از جاهاش احساس می کنید دقیقا الان در همون موقعیت هستید و راهکارهای ایشون فوق العاده است برای کسب و کارتون، این کتاب اصلا تحقیقاتی یا نظریه پردازی نیست، برگرفته از تجربیات شخصی یک مدیرعامل در فراز و نشیب های اداره کسب و کار از نقطه شروع تا زمانی که ارزش اون به چند میلیارد دلار میرسه، به نظرم وقت بزارید و حتما این کتاب رو بخونید، ببخشید اگر من حوصله ندارم بیشتر درباره کتاب ها بنویسم چون راستش این روزها به شدت درگیر کار هستم و نمی تونم ذهنم رو متمرکز کنم برای نوشتن مطلب، این چند خط هم می نویسم که بگم این کتاب ارزش خوندن داره، حتما بخونید.


مشاهده لینک اصلی
هر مدیر اجرایی باید این کتاب را بخواند!

مشاهده لینک اصلی
داستانهای خسته کننده بی پایان درباره چگونگی رسیدگی به شرایط زمانی که سازمانها بد مدیریت می شوند.

مشاهده لینک اصلی
آن را برای کسی که به فکر کسب و کار نیست، مناسب نیست. با این حال، آن را فراهم می کند بینش کافی برای کسانی که در یکی از کار می کنند برای درک اینکه چرا برخی از فرایندها هستند راه آنها هستند. وقتی کتاب در مورد افراد مرتبط با مدیرعامل صحبت می کند - \u0026 gt؛ روابط، این دستورالعمل ها قابل انتقال به طرف دیگر است. به شما کمک می کند تصمیمات کسب و کار را از دیدگاه مدیر عامل کسب کنید.

مشاهده لینک اصلی
Ð'уÐ'у нРدرجه سانتی вÐμÑ Ð½Ð¾Ðμ пÐμÑ € € Ð²Ñ \u003cм، кому книгРнÐμ ° D · D ° دوم »D ° .ÐŸÑ DN ‡ € инР° - ÐμÐμ нРدرجه سانتی Ð¿Ñ € D ° вР»ÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ N، نو к опÐμÑ € D ° N، ивному ÑƒÐ¿Ñ € D ° вл Ðμнию، N ‡ N، о мнÐμ нÐμ Ð¾Ñ ‡ ÐμÑ € Ðμнь инÑ، ÐμÑ Ð½Ð¾. DSN € омÐμ N، ого، книгРدرجه سانتی Ð¿Ð¾Ñ Ð²Ñ Ñ ‰ € ÐμнРدرجه سانتی ÐºÑ ÑƒÐ¿Ð½Ñ \u003cм D D ± N \u003cÑ € N، N о Ñ € Ð¾Ñ ‰ N، ÑƒÑ Ð¸Ð¼ комп D ° Ð½Ð¸Ñ Ð¼. Ð Ðμ мРدرجه D »Ð ± ому DD · нÐμÑ Ñƒ. D \"Ñ € угой мР° N D ° ± NN، D، Ð'Ñ € угой оР± Ñ € D ° D · Ð¼Ñ \u003cدوم» ÐμниÑ، нужÐμн Ñ Ð¾Ð¾Ñ، вÐμÑ، N N، вÐμÐ½Ð½Ñ \u003cй ÑƒÐ¿Ñ € D ° вР»‡ ÐμÑ ÐμÐ½Ñ ÐºÐ¸Ð¹ Ð¾Ð¿Ñ \u003cn است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها


 کتاب تزلزل ناپذیر
 کتاب رهبری
 کتاب 101 راه نگرش مثبت
 کتاب ۵ نقطه قوت برتر خود را بشناسید
 کتاب برند محبوب
 کتاب شغل مورد علاقه