کتاب زندگی خود را طراحی کنید

اثر دیوید ایوانس از انتشارات البرز فرادانش - مترجم: رضا جمشیدی صفا-تجارت

این که آیا ما 20، 40، 60 ساله یا بیشتر هستیم، بسیاری از ما هنوز به دنبال پاسخی به این سوال چند ساله هستیم: «وقتی میخواهی رشد کنی چه میخواهی؟» در طراحی زندگی شما، بیل بورکت نوآوران سیلیکون ولی و دیو ایوانز از تخصص خود برای کمک به کار کردن آنچه شما می خواهید استفاده کنید - و نحوه دریافت آن. دوره حیاتی طراحی پدیدارشناختانه آنها هزاران نفر از دانش آموزان تا کارفرمایان نیمه حرفه ای تا بازنشستگان در نظر گرفته شده است که آینده ای کاملا جدید دارند. در حال حاضر در قالب کتاب برای اولین بار، روش ساده آنها به شما می آموزد که چگونه از ابزارهای طراحی اولیه برای ایجاد یک زندگی که برای شما کار خواهد کرد.


خرید کتاب زندگی خود را طراحی کنید
جستجوی کتاب زندگی خود را طراحی کنید در گودریدز

معرفی کتاب زندگی خود را طراحی کنید از نگاه کاربران
تکرار، سریع، نمونه اولیه، کار در یک تیم. درسهایی که در طول سالها شنیدیم. به زندگی نیز اعمال می شود! برای چند سال اخیر در راه اندازی / تکنولوژی استفاده می شود. ارزش خواندن اگر شما به این موضوع جدید هستید.

مشاهده لینک اصلی
مناسب برای این کتاب، اصلاحیه همه کتابهای ایجاد تغییرات است که قبل از آن خواندید. راه خود را برای راه رفتن طراحی کنید طراحی به عنوان یک پاسخ به یک مشکل اتفاق می افتد. کنجکاو در مورد شرایط فعلی شما - چه کار می کنید، چه چیزی نیستید. دانا راه خود را به جلو نگاه نمی دارد، راه خود را با تلاش کردن چیزهای دیگر بسازید. بدانید که این یک فرآیند است و از شکست نترسید. راه حل را خیلی زود شناسایی نکنید و یا با اولین ایده خود عاشق شوید. زندگی هسته ای و ارزش های کاری خود را شناسایی کنید. مشکل خود را برای باز کردن طیف وسیعی از راه حل های احتمالی بازنویسی کنید. یک تیم ایجاد کنید، جامعه ای از همکاران را شناسایی کنید تا ایده های خود را به جلو بردارید. فعالیت هایی که مفید هستند شامل یک مجله Good Time می باشد. و کاربران به شناسایی آنچه شما را الهام بخش است. با استفاده از ترکیبی از عناصر مثبت ورودی، ذهن نقشه راه خود را برای ارتباطات و پروژه های که درگیر، انرژی، و یا ایجاد جریان. طرح های زندگی جایگزین را تصور کنید که پنج سال است که براساس آنچه که در حال حاضر پیش بینی می کنید، چه کاری انجام می دهید، اگر آنچه که شما تصور می کنید امکان پذیر نیست و اگر پول یا تصویر بی اهمیت بود چه کاری انجام می دهید. سپس ذهنیت هر برنامه زندگی را به تصویر می کشد تا ببینید که چگونه در زندگی روزانه خود احساس می کنید. نمونه اولیه علاوه بر مصاحبه با کسانی که راه خود را انتخاب کرده اند یا پیدا کردن فرصت های داوطلبانه / فرصت های شغلی برای تطابق مناسب بودن برای شما مناسب است. هنگامی که انتخاب های خود را محدود کرده اید و تصمیم خود را گرفته اید، یاد بگیرید که گزینه هایی را انتخاب کنید که با حرکت دادن و اقدام بر روی مسیر انتخاب شده خود انتخاب نشده اند. کتاب جامع و عملی برای یک گرادیان جدید یا هر کسی که می خواهد خلاق تر باشد و هدفمند در انتخاب های زندگی خود.

مشاهده لینک اصلی
کاملا عالی است این کتاب به خوانش های متعدد پاداش خواهد داد. من دوست دارم که زندگی را به بخش های قابل دستیابی تقسیم کنم و دیدگاه مثبت جامعه و مشاوره ای که می دهد!

مشاهده لینک اصلی
شوهر ما را برای خواندن با هم انتخاب می کند نه کتاب برای من. با 50 صفحه اول مبارزه کردیم و زمانی که آن را به طور فعال من مزاحم شد من به DNF بودم. 🤠· 🠻⠀ â € ™ ï¸

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را خیلی دوست داشتم اگر گذر کنید و چارچوبی برای تفکر در مورد چگونگی حرکت به فصل بعدی خود داشته باشید یا اگر فقط می خواهید یک گام به عقب بردارید و زندگی خود را ارزیابی کنید و فکر کنید که چگونه آن را بهتر کنید، طراحی زندگی شما کتاب برای شما این روش مثبت و سرگرم کننده را برای درک زندگی و داستان کاری من که همیشه مواجه شده است ارائه می دهد. برای دریافت بیشتر از کتاب، شما باید تمام تمرینات پیشنهاد شده در کتاب را انجام دهید. من انجام دادم و من یک تن از آن را دریافت کردم. این کتاب به من کمک کرد تا وضوح در مورد آنچه که من انجام می دهم و آنچه که من می خواهم انجام دهم، به من کمک کرد و چشم انداز خود را در مورد چگونگی تفکر در مورد زندگی ام به پیش می برم که من انرژی می گیرم. من این کتاب را به شدت توصیه می کنم به همه کسانی که می دانم در یک گذار - به ویژه یک انتقال کاری - حرکت می کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی خود را طراحی کنید


 کتاب خودباوری در خلاقیت
 کتاب پایان عصر بازاریابی سنتی
 کتاب بازاریابی دهان به دهان
 کتاب پیش به سوی ثروت
 کتاب صفر به یک
 کتاب بزرگ فکر کن