کتاب حکایت دولت و فرزانگی

اثر مارک فیشر از انتشارات قطره - مترجم: گیتی خوشدل-تجارت

‫اين کتاب کوچک، داستانی قوی و بکر، داستانی که يکی از سودمندترين حقايق را آشکار می‌کند، بر ما عرضه می‌کند. شايد داستان، ظريف‌ترين صورت برای بيان اين حقايق باشد. زيرا در سادگي کودکانه‌ی داستان، می‌توانيم با سادگی کودکانه‌ی ذهن نيمه‌هشيارمان، به‌‏طور مستقيم رابطه برقرار کنيم، و در زندگي‌مان دگرگونی‌های مثبت فراوان و عظيم بيافرينيم.


خرید کتاب حکایت دولت و فرزانگی
جستجوی کتاب حکایت دولت و فرزانگی در گودریدز

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی از نگاه کاربران
روزگاری جوانی هوشمند مي‌زيست که مي‌خواست دولتمند شود. آکنده از نوميدي‌ها و موانعی انکار‌ناپذير، هنوز به ستاره بخت خود اعتقاد داشت@. او با اين انگيزه در يک شرکت تبليغاتی کوچکی کار مي‌کند؛ اما از اين کار طرفی نمي‌بندد و رضايتی حاصل نمي‌کند، جوان، در پی آن، نزد عموی خود مي‌رود که صاحب ثروت و مکنت بسياری است. او از عمو مي‌خواهد که راز ثروتمند شدن را به وی بياموزد. عمو رمز موفقيت خود را از جانب مردی مي‌داند که @دولتمرد@ نام دارد؛ از اين رو، برادرزاده را به او معرفی مي‌کند. جوان که انتظار دارد @دولتمرد@ به او موعظه و اندرز دهد، با روشی متفاوت رو به رو مي‌شود و عملا با ترفندهای دولتمرد مواجه مي‌گردد و سرانجام مسائل و روابطی را تجربه مي‌کند و به مقصود نايل مي‌آيد؛ به گونه‌ای که شرح و تفصيل آن در کتاب آمده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب واقعا دید منو نسبت به خیلی از مسائل زندگی عوض کرد، تا حالا یه بار خوندمش...

مشاهده لینک اصلی
داستان شگفت انگیز است که کاملا برای بسیاری از مبانی تجارت، مهارت ها و دانش عملی که جوانان در ابتدای سفر پول خود به آن نیاز دارند، فراگیر است.

مشاهده لینک اصلی
بهترین ... برای کسب و کار ...

مشاهده لینک اصلی
اگر سؤالی دارید، لطفا با آدرس ما با ما تماس بگیرید (az har nazar) residommesle piremarde in ketab

مشاهده لینک اصلی
بسیار بسیار چشمگیر است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب حکایت دولت و فرزانگی


 کتاب گاو بنفش
 کتاب علم انگیزه
 کتاب تزلزل ناپذیر
 کتاب عذر خواهی یک دقیقه ای
 کتاب 101 راه موفقیت در تجارت
 کتاب بزرگ فکر کن