کتاب ایده عالی مستدام

اثر چیپ هیث از انتشارات آریانا قلم - مترجم: مجتبی اسدی-تجارت

این کتاب ترجمه یکی از پرفروش ترین کتابهای دنیای کسب وکار به نام Made TO Stick نوشته براردان هث می باشد. شما در هر موقعیتی که باشید حرف ها و ایده ها، محصولاتی دارید که می خواهید که به اثر گذارترین شیوه آن ها را طرح کنید. این کتاب شما با 6 کلید طلایی برای عالی و مستدام کردن ایده هایتان آشنا می شوید.


این کتاب سرشار از مثال‌های گوناگون از مشاغل و افراد گوناگون می‌باشد و همین ویژگی باعث شده است که طیف گسترده‌ی از مخاطبان را شامل شود و محدود به گروه، تخصص و سازمان خاصی نباشد.
در ارتباط با عنوان کتاب لازم به ذکر است از همان روزهای آغازین ترجمه این کتاب، انتخاب نام مناسب برای آن یکی از چالش‌های ذهنی ما بود ترجمه کلمه به کلمه عنوان آن چندان مناسب نبود و از طرفی آموزه‌های کتاب به ما تاکید می‌کرد عنوانی را انتخاب کنیم که غیرمنتظره، ساده و به یادماندنی باشد. نام‌های بسیاری پیشنهاد شد و در نهایت «ایده عالی مستدام» نامی شایسته‌تر دیدیم و آن را برگزیدیم.


خرید کتاب ایده عالی مستدام
جستجوی کتاب ایده عالی مستدام در گودریدز

معرفی کتاب ایده عالی مستدام از نگاه کاربران
من این را برای یک کلاس خواندم، اما فکر می کنم این واقعا لذت بخش بود. یک کتاب غیرتاریخی درباره اینکه چگونه ایده های خود را حفظ کنید. نویسندگان نمونه های بسیار خوبی را برای اثبات ادعای خود دارند که ایده های چسبنده به شش ویژگی اساسی نیاز دارند که شامل اختصارات SUCCES - ساده، غیرمنتظره، بتنی، قابل اعتماد، احساسی، داستان ها هستند. اگر فصل ها کمی کوتاه تر شده بودند، ممکن است حتی یک کتاب 4 ستاره باشد. اگر شما به دنبال یک راه برای ایجاد مطالب خود را چسبنده، من توصیه می شود این را انتخاب کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب خواندن عالی است. نویسنده روشهای جالب برای فرموله کردن ایده ها را به اشتراک می گذارد. خیلی جالب بود که دوست داشتم مطالب بیشتری در نظر بگیرم. در کوتاه مدت آن خطرناک بود و هرگز خسته کننده بود. توصیه های جامع برای هر کسی که علاقه مند به ارتقاء مهارت های ارتباطی / بازاریابی خود است.

مشاهده لینک اصلی
این راهنمای چگونه می توانید بررسی کنید که آیا ایده هایی که می خواهید به مخاطبان خود منتقل کنید، S.U.C.C.E.S باشد یا نه. چند قانون است که شما به آسانی می توانید اعمال کنید، اما آنها مفید هستند. به خصوص برای چیزهای خسته کننده.

مشاهده لینک اصلی
هسته این کتاب این است: مطمئن شوید که ایده ای که می خواهید به آن انتقال دهید ساده است (یعنی انتخابی و متمرکز)، غیر منتظره، بتنی، معتبر، هیجان انگیز و بالاتر از همه آن را به شکل تاریخ ارسال می کند.

مشاهده لینک اصلی
واقعا سبک نوشتن چیپ و دان هیت را دوست دارم، قابل هضم و آسان برای خواندن، آنها را همانطور که در این کتاب توصیه می کنند و واقعیت را با داستان ها در ارتباط با خواندن کار خود مانند خواندن یک رمان دوست دارند. امیدوارم که در خط لوله چیزی دیگری داشته باشند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ایده عالی مستدام


 کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم
 کتاب کلید طلایی ثروت
 کتاب مزیت رهبری مثبت گرا
 کتاب فصل های زندگی
 کتاب چرا می خواهیم شما ثروتمند باشید؟
 کتاب موفقیت شخصی