کتاب انگیزه

اثر دانیل پینک از انتشارات لیوسا - مترجم: مرجان فرجی-تجارت

اغلب ما آدم‌ها گمان می‌کنیم بهترین راه انگیزه بخشیدن به خودمان و دیگران، پاداش‌های بیرونی مثل پول است. این اشتباه است. راز عملکرد بهتر و رضایت خاطر افراد -در محیط کار، مدرسه و منزل- این نیاز فطری انسان است که سکان زندگی‌اش را در دست داشته باشد، بیاموزد چیزهای نویی خلق کند، و خود و دنیای خود را از این‌که هست بهتر کند. در کتاب «انگیزه» سه عنصر انگیزه‌ی واقعی -یعنی استقلال عمل، تبحر و آرمان- مورد بررسی قرار می‌گیرد و راهکارهای هوشمندانه و شگفت‌آوری برای به‌کارگیری این سه عنصر در عمل ارائه می‌شود.


خرید کتاب انگیزه
جستجوی کتاب انگیزه در گودریدز

معرفی کتاب انگیزه از نگاه کاربران
من این توصیف را برای توصیف این کتاب توصیه میکنم که بهتر از هر بررسی دیگری است که من میتوانم بنویسم. این کتاب نشان میدهد چگونه اقدامات معمول برای ارتقای انگیزه در افراد میتوانند نتایجی متفاوت از آنچه که در نظر گرفته شدهاند داشته باشند. این پیامدهای ناخواسته مدتهاست که توسط روانشناسان نشان داده شده است، اما کسب و کارها و مدارس آهسته از این اطلاعات استفاده کرده اند. من همیشه در حال گوش دادن به این کتاب بودم و فکر میکردم چقدر دشوار است تغییر شرایط اجتماعی برای استفاده از اطلاعات مورد بحث در این کتاب باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب خوب، هنوز خیلی سخت است برای خواندن! من آن را پشت سرم پشت سرم خوشحالم. همیشه فکر کردم که راه کار من وقتی که من کارآمد تر است اشتیاق نامیده می شود. به نظر می رسد جریان آن نامیده می شود و هیچ ارتباطی با شور و شوق ندارد، اما با چیزهایی قابل پیش بینی تر مانند استقلال، چالش و حس هدف. به من نگویید اشتباه است، درایو در مورد جریان و شور و شوق نیست، راهنمای آن است که از انگیزه درونی خود استفاده کنید و چنین چیزی را در بچه ها و کارکنان خود ایجاد کنید. کوتاه، خواندن خوب، زمان زیادی را صرف کردم و مجبور شدم خود را مجبور کنم خواندن را ادامه دهید

مشاهده لینک اصلی
هیچ چیز در اینجا ذهنی نیست و یا کاملا جدید است (مگر اینکه شما دهه گذشته زیر یک سنگ گذراندید). اما خلاصه ای صحیح از درک علمی انگیزه، همراه با برداشت های عملی برای دنیای کسب و کار و آموزش و پرورش. قابل دسترسی به آن مختصر، قابل تحسین تحقیق و به راحتی قابل اجرا است. آن را مانند یک جلد کاغذی مالکوم گلدول، منهای استادانه داستان گفتن است که به ایده مالکوم Gladwells هاله اضافی از هیبت.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب بسیار خوب، برخی از ایده های پیشگامانه را به اشتراک می گذارد. نویسنده آن را به خوبی خواند. این هیجان انگیز ترین صفحه ی تورنومنت بود که تا به حال خوانده ام، اما قطعا یک کتاب مهم است. من دوست دارم که چگونه نویسندگان منابع متعدد دیگری برای خواندن و یادگیری بیشتر دارند. در مورد ارزش انگیزه ذاتی و پیگیری عظمت به خاطر خود به شما می آموزد.

مشاهده لینک اصلی
اغلب مردم اغلب می گویند که این کتاب را بخوانید و به جای 3 دقیقه یوتیوب RSA تماشا کنید. من واقعا خواندن کتاب بسیار با ارزش تر از ویدیو. این باید برای هر مدیر و رهبر در جهان امروز بخواند!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب انگیزه


 کتاب ۱۲۵ اصل موفقیت وارن بافت
 کتاب نبرد در اتاق فرمان
 کتاب جادوی کار پاره وقت
 کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم
 کتاب قوانین رهبری:زندگی ات را رهبری کن!
 کتاب ایده عالی مستدام