کتاب استیو جابز باشید

اثر ریک تتزلی از انتشارات گرایش تازه - مترجم: محمدحسن فکری-تجارت

استیو جابز تبدیل به اسطوره و کلیشه های موجود در مورد استیو جابز می شود. تبدیل شدن به استیو جابز، به پرسش اصلی درباره زندگی و زندگی همکاران و مدیران اپل پاسخ می دهد: چگونه یک مرد جوان چنین بی پروایی و متکبرانه که وی از شرکتی که او تاسیس کرده است تبعید شده است، تبدیل به موثر ترین رهبر کسب و کار کسب و کار در زمان ما شده است، در نهایت تبدیل زندگی روزانه میلیاردها نفر Schlender و Tetzeli روشن می کنند که موفق شدن یوبی سافت در Apple، بسیار پیچیده تر از انتخاب محصولات درست بود: بیمار تر شد؛ او یاد گرفت که به دایره درونی وی اعتماد کند و اهمیت رشد این شرکت را به طور فزاینده ای، نه تنها برای خیره شدن بازی در حال تغییر محصولات. یک حساب غنی و آشکار، تبدیل شدن به استیو جابز نشان می دهد که ما چگونه یکی از بلندپروازانه ترین ارقام زمان ما است.


خرید کتاب استیو جابز باشید
جستجوی کتاب استیو جابز باشید در گودریدز

معرفی کتاب استیو جابز باشید از نگاه کاربران
* من این کتاب را در یک بیانیه Goodreads برنده شدم. وقتی آن را دریافت میکنم، کتاب را بخوانید و بازبینی کنید. *

مشاهده لینک اصلی
تبدیل شدن به استیو جابز: تکامل یک بی رحم تا به یک رهبر چشم انداز توسط برنت Schlender \u0026 amp؛ ریک تتزیلی در مورد کارآفرین معروف دو نفر که او را می شناختند می گوید. آقای Schlender و آقای Tetzeli روزنامه نگاران هستند که با آقای آقای جابز در طول سالها مصاحبه کرده اند. تقریبا همه از استیو جابز شنیده اند، ما پروفایل ها را می بینیم، فیلم ها را می بینیم و می شنویم. همه چیز که ما می دانیم، معمولا تلاش می کند شخص را به عنوان یک نابغه، یک مخترع اشتباه، یک پدر وحشتناک، یک حرکت تند و زننده و یا نوع دیگری از برچسب، بچرخاند. افراد نمیشناسند، ما پیچیده هستیم و ما ذهنمان را تغییر میدهیم رفتار ما تبدیل شدن به استیو جابز: تکامل یک بی رحم تا به یک رهبر چشم انداز توسط برنت Schlender \u0026 amp؛ ریک تتزیلی یک کتاب فکری در مورد یک مرد بسیار پیچیده است که تقریبا از طبقه بندی شکایت می کند. دو روزنامه نگار مصاحبه ای با آقای جک بارها و بارها در طول سال انجام دادند و یک دیدگاه، کتاب هوشمند درباره مردی را که چندان درک نشده بود، نوشتند. من دوست داشتم که نویسندگان به نوشتن نزدیک شوند، تجربیاتشان را به یک روایت که به نظر من ساده است، ترکیب می کنم و قابل فهم است پس از همه، این کتاب در مورد استیو جابز است، نه نویسندگان. نویسندگان نه تنها روزنامه نگاران هستند، بلکه همچنین می دانند و درک صنعت که آنها در مورد نوشتن. من احساس کردم که تجربه به نویسندگان و خواننده چشم انداز است که در غیر این صورت ممکن است از دست داده است. این کتاب یک نگاه جامع به زندگی شغل، نه تنها زمان خود را در اپل است. با گذشت زمان آقای جک جونز، او پیش از این یک آیکون کسب و کار آمریکایی بود. این کتاب جذاب در مورد یک مرد شگفت انگیز، او را در تمام پیچیدگی و نابغه اش نشان می دهد. برای بررسی های بیشتر و پست های Bookish لطفا از سایت http://www.ManOfLaBook.com دیدن کنید.

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن بسیاری از چیزهایی که در مورد استیو جابز نوشته شده است و فیلم ها را تماشا می کنید، باید اعتراف کنم که من سبک مدیریتی او را تحسین نکردم و فکر کردم او یک حرکت واقعی است. البته من همیشه از نوآوری های نابغه و استعداد خود قدردانی می کنم. من تصمیم گرفتم این کتاب را بخوانم زیرا احساس کردم که دلایل مربوط به کار خود را داشتم اما به جای تعجب، کتابی را که بسیار اطلاعاتی برای درک شخصیت یوفس بود، یافتم. همچنین من فکر می کنم که من اکنون دلایل زیر رفتار او را درک می کنم و آنچه را استیو جابز به او می دهد، می دهد. من باید اعتراف کنم که این کتاب را در زمان های بسیار فنی یافتم، اما من فکر می کنم این یک کتاب ارزشمند برای خواندن است، مخصوصا برای همه کارکنان در بخش فناوری.

مشاهده لینک اصلی
من هر چند آن را تجزیه و تحلیل خوبی از کسی که او به عنوان یک فرد بود و چرا او در کسب و کار موفق (علاوه بر کاستی های خود را ارائه داد، اما آن را از بسیاری از موارد فاقد بود، آن را در بسیاری از بخش های مهم زندگی خود را پرش کرد، ، آن را کمی درباره اولین آی فون و شیوه ای موقت که استیو آن را ارائه کرده بود و کمی درباره رابطه او با خانواده بیولوژیک او صحبت کرد، مقایسه کرد. به مقایسه آن با بیوگرافی ایساکسون، این یک دیدگاه نسبتا شخصی نسبت به شخصیت او و تجزیه و تحلیل کسب و کار بهتر اما فقدان عمق به دست آمده توسط اسحاقسون نبود.

مشاهده لینک اصلی
بهترین کتاب در مورد استیو جابز واقعا.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب استیو جابز باشید


 کتاب تفکر سریع و کند
 کتاب رهبر خدمتگزار
 کتاب فوق ستاره فروش شوید
 کتاب همکاریابی ممتاز
 کتاب بازاریابی محتوایی
 کتاب به جعبه دست بزن